
Aplica de perete LED pentru baie IP44 Marlee alb 4000K
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Prezent pe care îl avem în stoc la prețul de 136.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De tavan |
|---|---|
| Cu protecție ip44 | Da |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Loc | Baie |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Metodă de montare | Aplicat |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 50 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 750 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 8000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Stil | Altele |
| Series | ASPEN Prezent, UP WHITE Prezent |
| Producător | Prezent |

De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită


De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită

Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu o sursă de iluminat, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
