

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Sursa de lumină LED integrată are o formă compactă, cu o lungime și o lățime de 140 mm și o înălțime de 350 mm, ceea ce o face ideală pentru o varietate de spații interioare. Produsul de culoare argintie conferă un aspect modern și elegant interiorului. Utilizarea materialului metalic asigură o durabilitate ridicată și o durată de viață lungă. Lumina albă caldă, cu o temperatură de culoare de 3.000 K, creează o atmosferă plăcută pentru relaxare. În pachet este inclus un bec, ceea ce permite instalarea ușoară și rapidă a corpului de iluminat. Cu ajutorul tehnologiei LED se poate obține o economie de până la 80% din costurile de energie, ceea ce este benefic pentru portofel, dar și pentru mediu.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Model | De birou |
| Material | Metal |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Tip | Lampă de masă |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe corpul produsului |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 4,5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 430 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4,5 W |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4,5 W |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | OPIUM Trio |
| Producător | Trio |

De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Pentru noptiere, cu întrerupător, cu dimmer
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Pentru noptiere, cu întrerupător, din metal
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stoc
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pentru noptiere, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Pentru noptiere, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, cu dimmer
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu întrerupător, din metal
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Pentru noptiere, în stil modern, - bec tip LED
În stoc

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, în stil scandinav
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Pentru noptiere, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită