





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Bandă LED flexibilă cu rol de iluminat decorativ. Oferă un efect luminos fără puncte de lumină vizibile. Produsul funcționează cu o sursă de alimentare electronică de cel puțin 50 W pentru benzi LED (nu este inclusă). Banda poate fi scurtată la secțiuni de 2,5 cm. Lungime: 5 m.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 12V |
| Tip | Benzi cu LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 50 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 50 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 345 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 5000 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 20000 ON/OFF |
| Tensiune | 12 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 50 W |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Metodă de conectare | Conexiune directă |
| Stil | Altele |
| Series | LED STRIP Kobi |
| Producător | Kobi |

Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stoc
Benzi cu LED, de 12V, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stoc
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stoc
Sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete

Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete, ECOlogică
În stoc
Sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Electrică, de perete
În stoc
Din plastic, electrică, freestanding
În stoc
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită

De perete
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică
În stoc
Din metal, electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stoc
Carusele
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită




Smart
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită