
Lampă exterior TAVIN 1xE27/60W/230V IP54 negru
Freestanding, de 230V
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplică de exterior cu senzor de mișcare și crepuscular. Unghi de detecție: 110°. Timp de iluminare: între 15 secunde și 7 minute. Raza de acțiune a senzorului: 5 m.
| Cu senzor mișcare | Da |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Negru |
| Tip | Lampă de perete de exterior/Aplică de exterior |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Cu senzor |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | E27 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Altele |
| Series | HELSINKI Eglo |
| Producător | Eglo |

Freestanding, de 230V
În stoc

De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu senzor mișcare, din metal, cu alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu senzor mișcare, din metal, cu alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu protecție IP44
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită



Smart
În stocLivrare gratuită
Magnetică, cu agățătoare, din plastic
În stocLivrare gratuită