





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Ghirlandă de Crăciun, ideală pentru decorarea grădinilor. Datorită intensității luminoase reduse, este ideală ca iluminat decorativ. Alimentare prin cablu de alimentare (transformatorul este inclus în pachet). Tipul ștecherului: F - mai multe informații găsiți aici. 8 funcții de iluminare. Comutarea între funcții se face cu ajutorul întrerupătorului de pe ștecher. Funcție de memorie și temporizator. Culoarea luminii: alb cald. Număr de LED-uri: 400. Lungimea secțiunii iluminate a cablului: 20 m. Lungimea cablului de alimentare: 3 m. Culoarea cablului: verde.
| Tip produs | Instalație |
|---|---|
| Utilizare | De exterior |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Tip | Lanțuri de Crăciun/Lanț de exterior |
| Funcție | Tehnologie LED/Transformator inclus |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Grădină și alei |
| Tip de fișă de curent | F |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Series | CHAIN Aigostar |
| Producător | Aigostar B.V. |

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită