







Dimensiuni 89×49×41 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 161 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Materiale scaun Plastic: Gri închis (grafit) Piele ecologică: Gri închis (grafit) Lemn: Negru Dimensiuni scaun Lățime: 49 cm Adâncime șezut: 41 cm Înălțime: 82 cm Înălțime șezut: 47 cm Capacitate de greutate: 100 kg Atmosfera autentică a țărilor nordice poate fi obținută cu ușurință folosind culori pastel, linii curate și forme simple. Stilul scandinav este de asemenea extrem de funcțional și sustenabil. Acest lucru este apreciat în fiecare sufragerie și bucătărie scandinavă. Mizează pe naturalețe și alege materiale naturale chiar și la selectarea mobilierului. Practic, scaunul Bali Mark în gri închis cu picioare din fag în culoarea neagră și șezut confortabil din piele ecologică va sublinia stilul nordic. Scaunele gri închis se asortează ușor cu o masă de sufragerie masivă. Concentrează-te pe o iluminare adecvată și pe plante verzi, care vor aduce farmecul nordului în spațiu. Notă: Produsul nu este destinat uzului comercial, ci doar pentru uz casnic. Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -20 % Pentru copii Mobilier Trio cupoane | -10 % Trio cupoane | -15 %
| Lăţime: | 49 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 41 cm |
| Înălţime: | 89 cm |
| Decor | Fag |
|---|---|
| Stil | Scandinav |
| Material șezut | Piele ecologică, Piele, Plastic |
| Material | Lemn |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Gri |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Lemn Masiv |
| Latime | 49 cm |
| Materialul husei | Piele Eco |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Partea de sezut | Cu captuseala |
| Adancime | 41 cm |
| Inaltime | 89 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Material sezut | Plastic |
| Model | Bicolor |

89×49×41 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri

82×48×55 cm, în stil scandinav, din piele ecologică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, în stil retro, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

81×51×55 cm, cu picioare din lemn, decor stejar
Livrare gratuită
În stil modern, - 2 bucăți
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, din stofă

82×48×55 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
86×44×55 cm, - 2 bucăți
Livrare gratuită
80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, din plastic
Disponibil în 5 e-shop-uri

82×48×43 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
82×59×44 cm, în stil modern, cu cotiere
În stoc
82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, decor nuc
În stocLivrare gratuită
77×56×55 cm, cu picioare din lemn, decor nuc
Disponibil în 6 e-shop-uri

În stil modern, din piele, cu picioare din metal
În stocLivrare gratuită
82×49×43 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×45 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 7 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri

82×49×42 cm, cu picioare din lemn, decor fag
În stoc
În stil modern, cu cotiere, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri

88×55×45 cm, rotativ, cu cotiere
Disponibil în 4 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
87×45×52 cm, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare gratuită
82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
82×48×55 cm, din piele ecologică, din piele

În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
De baie, din bumbac, o piesă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc

Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc