








Dimensiuni 87×53×59 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 161 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură de catifea: Gri închis Metal: Negru mat Dimensiuni Lățimea șezutului: 50 cm Lățimea totală: 53 cm Adâncimea șezutului: 40 cm Adâncimea totală: 59 cm Înălțime: 87 cm Înălțimea șezutului: 49 cm Greutate: 4,7 g Capacitate de încărcare: 110 kg Specificații Scaun pentru interior Livrat demontat Stil care îmbină forme simple și funcționalitate ridicată. Alege accesorii discrete, o paletă delicată de culori și materiale naturale. Accesoriile excelente pentru o sufragerie scandinavă sunt plantele perene, naproanele colorate și lămpile metalice mari. Un interior scandinav nu se poate lipsi de ferestre mari și iluminat, care asigură lumină chiar și în zilele scurte. Scaunul de sufragerie Tor gri închis se potrivește perfect într-o sufragerie inspirată de țările scandinave. Cusăturile simple și picioarele negre se potrivesc cu o masă cu elemente metalice. Diferitele culori ale scaunelor arată excelent la o singură masă. Nu te teme de schimbare. Inspirați-vă în continuare Pentru copii Trio cupoane | -20 % Mobilier Trio cupoane | -15 % Trio cupoane | -10 %
| Lăţime: | 53 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 59 cm |
| Înălţime: | 87 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 87 cm |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Adancime | 59 cm |
| Latime | 53 cm |
| Inaltimea scaunului | 49 cm |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Monocrom |

87×53×59 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri

81×61×55 cm, în stil modern, cu cotiere
În stoc
87×54×60 cm, în stil modern, din stofă
În stoc
În stil modern, din stofă, din plastic
Disponibil în 5 e-shop-uri

88×54×59 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

88×54×60 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
83×56×62 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
86×45×39 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
84×56×61 cm, rotativ, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×53×42 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri

86×50×62 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri

În stil modern, - 2 bucăți, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri

83×56×61 cm, rotativ, în stil modern
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
83×56×61 cm, rotativ, în stil modern
În stoc
87×49×40 cm, în stil modern, din stofă

91×58×54 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 3 e-shop-uri

84×61×47 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×56×61 cm, rotativ, în stil modern
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
84×54×60 cm, cu picioare din lemn, decor fag
În stoc
84×56×61 cm, rotativ, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
79×58×57 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
79×58×57 cm, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

Rotativ, în stil modern, rotativ
Livrare în peste 1 zi
În stil retro, din stofă, tapițat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, din ratan
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
90×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc