Recomandăm
OFERTE Masă de sufragerie neagră BERGEN 120x80 cm II. calitate
Dimensiuni 75×120×80 cm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 384 RON
- 18.11.2025 - 384 RON
Descrierea produsului
Materialul mesei MDF: Negru Lemn: Fag Dimensiunile mesei Lățime: 120 cm Adâncime: 80 cm Înălțime: 75 cm Potrivit de combinat cu scaunul York. Recea inspirație nordică. Aduceți în interior echilibrul între culori și fiecare element. Trăiți în stil scandinav. Ușurința, aerisirea și funcționalitatea sa vă vor cuceri. Mobilier masiv, elemente metalice sau din sticlă și lămpi pronunțate fac parte din apartamentele cu tematică nordică. Spațiile mari deschise fără colțuri întunecate și pereți despărțitori măresc vizual spațiul. Sălile de mese scandinave sunt perfect practice. Toate lucrurile necesare au un loc destinat, ceea ce le face mai ușor de menținut curate. Masa de dining Bergen în culoare neagră nu ezitați să o accentuați cu un detaliu marcant. Inspirați-vă în continuare Pentru copii Trio cupoane | -20 % Trio cupoane | -10 % Trio cupoane | -15 % Mobilier
Dimensiuni
| Lăţime: | 120 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 80 cm |
| Înălţime: | 75 cm |
Specificații
| Decor | Fag |
|---|---|
| Stil | Scandinav |
| Număr persoane | 4, 6 |
| Materialul blatului | Sticlă, PAL |
| Tip masă | Fixă |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Adancime | 80 cm |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Latime | 120 cm |
| Decor din lemn | Fag |
| Materialul placii | MDF |
| Inaltime | 75 cm |
| Numar de locuri | Pentru 6 persoane |
| Forma mobilierului | Rectangular |
| Grosimea blatului | 18 mm |
| Capacitate de incarcare | 150 kg |
| Marime | Mica |
| Forma picioarelor | Patru picioare |
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 140 x 200 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 140x200 cm si perna matlasate 50x70 cm

Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, turcoaz Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, din fibre tubulare
În stocSet pilota pentru toate anotimpurile 140x200 cm din fibra siliconica cu perna 70x90 cm MEADOW FLOWERS
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra CATMOSPHERE colorata Dimensiune lenjerie de pat: 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Suport pentru prosoape LINESTRO metalic cu 4 brate 93x45cm, alb
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc






















