









Dimensiuni 73×200×141 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 1.612 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aspectul canapelei Specificații: Colțară, Canapea în formă de L Dimensiune: Canapea până la 200 cm Culoare: Gri închis Varianta colț: Colț universal Tapițerie: PAROS 06 Notă: Decorul plăcii de lemn din interiorul canapelei poate diferi de fotografia de produs. Materialul canapelei Compoziția tapițeriei: 100% Poliester Materialul tapițeriei: țesătură de velur Execuția șezutului: Spumă elastică Rezistență la abraziune (Martindale): 50 000 Dimensiunile canapelei Lățime: 200 cm Adâncime: 141 cm Înălțime: 73 cm Înălțimea șezutului: 37 cm Adâncimea șezutului: 72 cm Suprafața de dormit: 140 x 200 cm Echipament Spațiu de depozitare: Da Amenajare pat: Da Pernele sunt incluse în pachet Livrat în piese demontate. Paros Textilul Paros, plăcut la atingere, se numără printre țesăturile din pluș cu structură regulată. Este fabricat din 100% poliester, care conferă țesăturii rezistență și durabilitate. Suprafața de catifea se curăță ușor cu produse speciale pentru mobilier tapițat. Datorită proprietăților sale funcționale, se folosește ca țesătură de tapițerie pentru fotolii, paturi tapițate sau seturi de canapele. Un parametru important al țesăturilor utilizate este rezistența și durabilitatea lor la abraziune, așa-numitul test Martindale. În condiții de laborator, aceasta înseamnă că după un anumit număr de cicluri, țesătura prezintă semne de uzură. Cu cât numărul este mai mare, cu atât este mai bine. Țesătura Paros se laudă cu 50.000 de cicluri. Țesăturile obișnuite pentru utilizare domestică au în jur de 20.000 de cicluri. Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -20 % Trio cupoane | -15 % Mobilier Pentru copii Trio cupoane | -10 %
| Lăţime: | 200 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 141 cm |
| Înălţime: | 73 cm |
| Varianta colț | În stânga, În dreapta |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Caracteristici | Extensibile |
| Culoare | Gri |
| Material tapițerie | Textil |
| Cu picioare | Da |
| Pentru dormit zilnic | Da |
| Cu perne | Da |
| Număr locuri | Trei locuri |
| Tip spătar | Jos |
| Latime | 200 cm |
| Picioare | Cu picioare |
| Varianta de colt | Colt dreapta, Colt Stanga, Colt Universal |
| Spatiu de depozitare | Cu spatiu de depozitare |
| Materialul husei | Tesatura |
| Desfasurare | Extensibila |
| Marime | Tripla |
| Inaltime | 73 cm |
| Inaltimea scaunului | 37 cm |
| Dimensiunile zonei de dormit | 200 x 140 cm |
| Capacitate de incarcare | Capacitate de incarcare 110 kg / 1 loc de sezut |
| Adancime | 141 cm |

73×200×141 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil scandinav, din material textil, cu trei locuri
În stocLivrare gratuită
86×201×140 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 5 săptămâni
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×71 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×200×143 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc