





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Globo pe care îl avem în stoc la prețul de 213.99 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | Halogen |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Material | Metal |
| Soclu | GU10 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 4 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 35 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | ROBBY Globo |
| Producător | Globo |

Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, din sticlă
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, în stil modern, de 230V
În stoc
În stil modern, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Smart, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, din sticlă
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
În stil modern
În stocAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil retro, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stoc
Aplicat, în stil modern
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită