Recomandăm
OFERTA Canapea extensibila gri MORITZ VELVET II. calitate
Istoricul prețurilor
- 14.05.2026 - 1.344 RON
- 24.11.2025 - 1.344 RON
Descrierea produsului
Material Țesătură de catifea: Gri nr. 157 Metal: Auriu Dimensiuni Lățime: 181 cm Adâncime: 88 cm Înălțime: 80 cm Suprafață de dormit: 106 x 181 cm Înălțime șezut: 39 cm Adâncime șezut: 55 cm Specificații Livrat demontat Înfrumusețați-vă casa cu canapele în stil scandinav. Canapele cu două și trei locuri sunt ideale pentru apartamente mici, unde economisesc spațiu. Este cea mai economică soluție pentru o zonă de relaxare acasă. Canapelele nu sunt doar punctul central al camerelor de zi, sunt potrivite și pentru birouri sau camere de copii. Impresia generală este subliniată de suprafața plăcută la atingere a canapelei. Tendința ultimilor ani este tapițeria catifelată și fină sau catifeaua ribată tipică. Lăsați-vă răsfățați și relaxați-vă. Inspirați-vă în continuare Mobilier Pentru copii Trio cupoane | -10 % Trio cupoane | -15 % Trio cupoane | -20 %
Specificații
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Caracteristici | Extensibile |
| Pentru dormit zilnic | Da |
| Cu picioare | Da |
| Material tapițerie | Textil |
| Număr locuri | Trei locuri |
| Tip spătar | Jos |
| Culoare | Gri |
| Picioare | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de stocare |
| Desfasurare | Extensibila |
| Marime | Tripla |
| Zona de dormit | 106 x 181 cm |
| Materialul de acoperire a fotoliului | Tesatura |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Inaltimea scaunului | 39 cm |
| Dimensiuni | 181 x 88 x 80 cm |
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Fata de perna din microfibra HENRIETTA 70x90 cm, colorat
70×90 cm
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cearsaf din bumbac SLUB 140x240 cm mix de culori, 100% bumbac Dimensiune: 140 x 240 cm
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Somiera cu lamele drepte si banda textila 90x200 cm
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Pilota 90 x 135 cm cu perna 45 x 65 cm pentru patut alb
Pentru 4 anotimpuri, Set pernă, fabricată din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de bumbac KARDA alb Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac Excavator alb
Cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 140x200 cm si perna matlasate 50x70 cm
În stoc
Pat de o persoana Culoare alb, IKAROS 90 x 200 cm Saltele: Fara saltea, Somiera pat: Fara somiera
În stil modern, decor pin, din lemn
În stoc
Cuvertura de pat CITRUS GARDEN, alb Dimensiune: 170 x 210 cm
În stoc
Fototapeta pentru usa MOUNTAIN LAKE 86x200 cm
3D, pentru ușă, în stil modern
În stoc
Pat Laura 120 x 200 cm, stejar Saltele: Fara saltea, Somiera pat: Fara somiera
120×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc



























