

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Fetru Culoare Gri Roșu Dimensiuni Lungime totală: 5 m Dimensiuni săculeț: 10 x 7 x 7 cm Greutate: 0,166 kg Specificații Set de 24 de piese Fiecare săculeț este atașat cu o panglică Panglica este inclusă în pachet Decorațiunile mici sunt doar ilustrative - nu sunt incluse în pachet Potrivit pentru agățat pe perete, fereastră, ușă sau deasupra unui pătuț Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -15 % Trio cupoane | -10 % Mobilier Trio cupoane | -20 % Pentru copii
| Tipul de locatie | Suspendare |
|---|---|
| Inaltime | 10 cm |
| Material | Fetru |
| Latime | 7 cm |
| Locatie | Pentru interior |
| Lungime | 7 cm, 500 cm |
| Motiv | De Craciun |
| Greutate | 0,166 kg |

Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 3 zile











140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc