










Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 962 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material scaun Plastic: Bej Piele ecologică: Bej Lemn: Fag Dimensiuni scaun (+/- 1 cm) Lățime: 49 cm Lățimea șezutului: 48 cm Adâncimea șezutului: 42 cm Înălțime: 82 cm Înălțimea șezutului: 47 cm Sarcină: 100 kg Greutate: 4,6 kg Material masă PAL: Decor de stejar Metal: Alb Dimensiuni masă Lungime: 120 cm Lățime: 60 cm Înălțime: 75 cm Grosimea blatului: 18 mm Greutate: 17 kg Capacitate maximă masă: 50 kg Specificații Set de sufragerie pentru 4 persoane Construcție robustă din metal pentru masă Combinatie de culori fină și atemporală Scaune ergonomic modelate cu șezut confortabil Livrează demontat Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -20 % Trio cupoane | -10 % Mobilier Trio cupoane | -15 % Pentru copii
| Decor | Fag, Stejar |
|---|---|
| Caracteristici | Cu scaune |
| Material | Lemn, PAL |
| Formă | Drepte |
| Număr persoane | 4 |
| Culoare | Alb |
| Decor din lemn | Stejar, Fag |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Lemn Masiv |
| Materialul husei | Piele Eco |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Partea de sezut | Cu captuseala |
| Forma mobilierului | Rectangular |
| Numar de locuri | Pentru 4 persoane |
| Inaltimea scaunului | 47 cm, 82 cm |
| Materialul placii | PAL |
| Inaltimea mesei | 75 cm |
| Latimea scaunului | 49 cm |
| Material sezut | Plastic |
| Seturi | Seturi |
| Lungimea mesei | 120 cm |
| Adancimea scaunului | 42 cm |
| Latimea mesei | 60 cm |

Din plastic, din lemn, decor fag
În stoc
Din plastic, din lemn, decor fag
În stoc
Din plastic, din lemn, decor fag
În stoc
Din plastic, din lemn, decor fag
În stoc
Cu scaune, rotund, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor fag, cu scaune
În stoc
Cu scaune, pentru 4 persoane
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor fag, cu scaune

Din plastic, decor stejar, cu scaune
În stoc
Cu scaune, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor fag, cu scaune

Din lemn, cu scaune, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor fag, cu scaune

Cu scaune, rotund, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor pin, cu scaune
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Decor fag, cu scaune, din PAL
În stoc
Cu bănci, din PAL, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor pin, cu scaune
În stocLivrare gratuită
Din lemn, din plastic, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu bănci, din PAL, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, rotund
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din metal, pentru 4 persoane
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu scaune, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor pin, cu scaune
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, rotund, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor pin, cu scaune
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din metal, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, rotund, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc