










Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material scaun Țesătură de catifea: Verde Metal: Negru mat Dimensiuni scaun Lățime: 44,5 cm Lățime șezut: 44,5 cm Adâncime: 53 cm Adâncimea șezutului: 40 cm Înălțime: 88,5 cm Înălțimea șezutului: 48,5 cm Capacitate de încărcare: 110 kg Material masă Laminate: Decor marmură neagră Metal: Negru Dimensiuni masă Lungime: 100 cm Lățime: 60 cm Înălțime: 75 cm Greutate: 15 kg Specificații Set de sufragerie pentru 4 persoane Construcție metalică stabilă pentru masă Blat cu decor de marmură ușor de întreținut Design stilat și expresiv Livrat dezasamblat Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -20 % Trio cupoane | -15 % Trio cupoane | -10 % Mobilier Pentru copii
| Caracteristici | Cu scaune |
|---|---|
| Material | PAL |
| Formă | Drepte |
| Număr persoane | 4 |
| Culoare | Verde |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Forma mobilierului | Rectangular |
| Numar de locuri | Pentru 4 persoane |
| Inaltimea mesei | 75 cm |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Forma spatarului | Complet |
| Seturi | Seturi |
| Model | Bicolor |
| Latimea scaunului | 44,5 cm |
| Adancimea scaunului | 53 cm |
| Capacitatea scaunului | 110 kg |
| Materialul placii | Laminat |
| Latimea mesei | 60 cm |
| Lungimea mesei | 100 cm |
| Inaltimea scaunului | 88,5 cm |

Cu scaune, din PAL, rotund
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, rotund
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
50×70 cm
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc