Recomandăm
Set de sufragerie 1 + 4, masa neagra ADRIA 120x80 cm + scaun bej BALI MARK cu picioare negre
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 1.130 RON
- 28.11.2025 - 1.130 RON
Descrierea produsului
Material scaun Plastic: Bej Piele ecologică: Bej Polipropilenă: Negru Dimensiuni scaun Lățime: 48 cm Adâncimea șezutului: 43 cm Adâncime: 55,5 cm Înălțime: 82,5 cm Înălțimea șezutului: 45,5 cm Înălțimea spătarului: 37 cm Greutate suportată: 100 kg Greutate: 4,4 kg Material masă MDF: Negru Lemn: Fag Cadru metalic: Negru Dimensiuni masă Lățime: 120 cm Adâncime: 80 cm Înălțime: 75 cm Greutate: 19 kg Specificații Set de sufragerie pentru 4 persoane Formă ergonomică a spătarului și șezutului Șezut capitonat cu husă din piele ecologică Bază solidă rezistentă la zgârieturi Blatul mesei este întărit cu un cadru metalic Picioarele mesei sunt echipate cu capete antiderapante și reglabile Design simplu, minimalist și atemporal Livrat în pachete dezasamblate Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -20 % Pentru copii Trio cupoane | -10 % Trio cupoane | -15 % Mobilier
Specificații
| Decor | Fag |
|---|---|
| Caracteristici | Cu scaune |
| Material | PAL |
| Formă | Drepte |
| Număr persoane | 4 |
| Culoare | Bej |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Decor din lemn | Fag |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul placii | MDF |
| Materialul husei | Piele Eco |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Partea de sezut | Cu captuseala |
| Forma mobilierului | Rectangular |
| Numar de locuri | Pentru 4 persoane |
| Materialul picioarelor | Plastic |
| Inaltimea scaunului | 45,5 cm, 82,5 cm |
| Latimea scaunului | 48 cm |
| Inaltimea mesei | 75 cm |
| Capacitate de incarcare | 100 kg |
| Suprafata | Mată |
| Seturi | Bucati |
| Forma spatarului | Complet |
| Material sezut | Plastic |
| Latimea mesei | 80 cm |
| Model | Bicolor |
| Lungimea mesei | 120 cm |
| Inaltimea spatarului | 37 cm |
| Forma spatar | Rotunjit |
| Adancimea scaunului | 55,5 cm |
| Greutate | 4,4 kg |
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Somiera cu lamele drepte si banda textila 90x200 cm
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac RENARA verde Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 140x200 cm si perna matlasate 50x70 cm

Covoras de baie pentru Hoteluri Culoare Alb, Deluxe 50 x 70 cm
De baie, din bumbac, o piesă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac Excavator alb
Cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 200x220 cm si 2 bucati de perne matlasate 50x70 cm
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra CATMOSPHERE colorata Dimensiune lenjerie de pat: 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc










