Recomandăm
Comodă HANY NEW 005, stejar sonoma
Dimensiuni 117×90×49 cm
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 1.098,99 RON
- 01.12.2025 - 1.098,99 RON
Descrierea produsului
Comoda HANY NEW 005, stejar sonoma, este o soluție practică și elegantă pentru orice interior. Decorul popular stejar sonoma conferă încăperii o atmosferă caldă și plăcută, fiind potrivită pentru dormitor, sufragerie și camera copiilor. Oferă cinci sertare spațioase, care oferă suficient spațiu pentru haine, accesorii, documente sau alte obiecte pe care doriți să le aveți ordonate. Comoda este fabricată din plăci aglomerate laminate de calitate, completate cu margini ABS, care asigură o rezistență mai mare la deteriorare și o durată de viață mai lungă. Designul minimalist, fără mânere vizibile, conferă un aspect modern și curat, astfel încât comoda se potrivește cu ușurință în orice stil de amenajare.Parametri: material: DTD laminat culoare: stejar sonoma dimensiuni: 90 × 49 × 117,3 cm număr de sertare: 5 margini ABS întreținere ușoară livrat în stare demontată
Dimensiuni
| Lăţime: | 90 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 49 cm |
| Înălţime: | 117 cm |
Specificații
| Tip | Cu sertare, Combinate |
|---|---|
| Stil | Modern, Scandinav |
| Suprafață | Mată |
| Sistem de deschidere | Clasic - cu balamale |
| Formă | Dreaptă |
| Material | PAL |
| Decor | Stejar sonoma |
| Culoare | Maro |
| Picioare | Fără picioare |
| Demontat | Da |
| Producător | 4-Home |












