


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Fetele de masă din țesătură nu ar trebui să lipsească de pe nicio masă de sufragerie. Sunt elegante și practice în același timp. Protejează cu siguranță orice masă împotriva deteriorării și murdăririi. Motivul festiv va da un plus de farmec sufrageriei sau bucătăriei dvs. și va crea o atmosferă plăcută de Crăciun.Pachetul conține 4 bucăți.
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Material | Textil |
| Seturi | Da |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiuni | 33 x 45 cm |
| Mărime | 33 x 45 cm |
| Număr de piese într-un set | 4 buc. |
| Spălare recomandată | 40 °C |
| Uscător de rufe | Da |
| Producător | 4-Home |