


Naproane de masă din material textil rezistent, de culoare roz-violet, cu buline albe și model de lavandă 2022, va înveseli și va da viață interiorului dvs. Sunt elegante și practice în același timp. Protejează cu siguranță orice masă împotriva deteriorării și murdăririi și, în plus, îi conferă un aspect nou. Materialul din bumbac reciclat este mai ecologic. Șervețel reversibil. Pe o parte este violet cu buline albe, pe cealaltă parte are un motiv de lavandă roz și violetă. Pachetul conține 4 bucăți.
| Motiv | Floral |
|---|---|
| Formă | Dreptunghiulară |
| Material | Textil |
| Seturi | Da |
| Culoare | Roz |
| Călcare | Recomandăm călcarea la temperatură medie |
| Dimensiuni | 33 x 45 cm |
| Greutate | 155 g/m2 |
| Mărime | 33 x 45 cm |
| Număr de piese într-un set | 4 buc. |
| Sezonul | Colecția de primăvară |
| Spălare recomandată | 40 °C |
| Uscător de rufe | Da |
| Producător | 4-Home |