


Aceste naproane moderne se remarcă prin caracterul practic și designul elegant. Nu numai că se potrivesc perfect la orice masă, dar conferă și un plus de confort oricărei sufragerii și protejează masa împotriva murdăriei. Șervețelele sunt fabricate din bumbac reciclabil. Pachetul conține 4 bucăți.
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Material | Textil |
| Seturi | Da |
| Culoare | Verde |
| Dimensiuni | 30 x 50 cm |
| Mărime | 30 x 50 cm |
| Număr de piese într-un set | 4 buc. |
| Sezonul | Colecția de primăvară |
| Spălare recomandată | 40 °C |
| Uscător de rufe | Da |
| Producător | 4-Home |