

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător V-Tac pe care îl avem în stoc la prețul de 70.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Negru |
| Stil | Clasic |
| Loc | Grădină și alei |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | E27 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Series | OUTDOOR V-Tac |
| Producător | V-Tac |

De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din cupru, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V, din plastic
În stoc
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete
În stoc
De perete
În stoc
De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 12V
În stocLivrare gratuită
De perete, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din plastic
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită

De 230V
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită