







Dimensiuni 88×44×54 cm
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 233 RON până la 249,99 RON:
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură catifelată: Negru Metal: Auriu Dimensiuni Lățimea scaunului: 44 cm Lățimea șezutului: 44 cm Adâncimea scaunului: 54,5 cm Adâncimea șezutului: 40 cm Înălțime: 88,5 cm Înălțimea șezutului: 48,5 cm Greutate: 4,2 kg Sarcină maximă: 110 kg Dimensiunile menționate pot varia ±1 cm Specificații Tapiserie elegantă din țesătură catifelată cu cusături decorative Picioarele metalice aurii asigură stabilitate și un aspect modern Potrivită ca scaun de masă și de conferință Design atemporal care se potrivește în diverse interioare Livrat dezasamblat Un interior modern necesită mobilier stilat și funcțional. Scaunul din catifea roz reprezintă combinația ideală de eleganță și practicitate. Datorită șezutului moale și construcției stabile, oferă nu doar confort, ci și atracție vizuală. Este potrivit pentru săli de mese, birouri și dormitoare ca un scaun suplimentar. Doar adăugați o masă adecvată sau o pernă decorativă și veți obține un spațiu armonios, unde va fi o plăcere să petreceți timpul.
| Lăţime: | 44 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 54 cm |
| Înălţime: | 88 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Negru |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Aspect | Clasic |
| Model | Monocrom |
| Rotativ | Nu |
| Latime | 44 cm |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Tapiterie | Tesatura din catifea, Tapitat |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Adancime | 54,5 cm |
| Inaltimea scaunului | 48,5 cm |
| Inaltime | 88,5 cm |
| Materialul scaunului | Tapitat |
| Forma spatarului | Complet |
| Greutate | 4,2 kg |

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

88×49×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

87×54×60 cm, în stil modern, din stofă
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

86×50×62 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

88×49×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
88×54×59 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu cotiere, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- 2 bucăți, din stofă, stivuibil
În stocLivrare gratuită
45×54 cm, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 7 e-shop-uri

87×49×40 cm, în stil modern, din stofă

90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
88×44×53 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 8 e-shop-uri

În stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- 2 bucăți, din stofă, stivuibil
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal

88×46×45 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc

200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc


40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc