
Plafonieră LED dimabilă, montaj aplicat, 55W/230V, 3000-6500K + telecomandă
Smart
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descoperiți versatilitatea acestei plafoniere LED cu moduri inteligente de iluminare. Cadrul rotativ al plafonierei vă permite să direcționați lumina flexibil, conform preferințelor dvs. Cu funcție de memorie pentru ultimul mod selectat. Controlați confortabil plafoniera prin simpla comutare a întrerupătorului și alegeți din mai multe moduri: 1. Lumina principală funcționează la luminozitate maximă pentru o iluminare optimă. 2. Spoturile LED creează o lumină caldă și delicată. 3. Luminozitate maximă datorită combinării surselor de iluminare. 4. Lumina se stinge.
| Culoarea luminii | Caldă |
|---|---|
| Tip | Plafonieră |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 30 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 30 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 200 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 2850 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 30 W |
| Series | FRAME Briloner |
| Producător | Brilo |

Smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, înălţime, diametru
În stocLivrare gratuită

Din metal, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită


Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită