

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplica de perete pentru exterior cu senzor de mișcare și senzor crepuscular. Corp de iluminat este alimentat de o baterie cu capacitatea de 4400 mAh, care poate fi reîncărcată convenabil cu ajutorul cablului USB-C de 0,5 m inclus. Senzorul crepuscular integrat reacționează la o iluminare de aproximativ 25 lux. Unghi de detecție: 100°. Distanța de detecție: 8 m. Durata iluminării: 20 s.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED/Pe baterii, incluse/Reîncărcabil |
| Metodă de conectare | USB |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 50 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 700 lm |
| Capacitate | 4400 mAh |
| Tensiune | 5 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Series | RUCH Brilo |
| Producător | Brilo |

De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuită
- plafonieră
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
Suspendat, rotund
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc