Compară prețurile celor 3 e-shop-uri de la 426 RON la 572 RON:
Searchlight 89735-38LT - Plafonieră LED dimabilă POLKA, 24W/230V + 6W, Ø 38,5 cm, maro
Oferte recomandate
Alege dintre 3 magazine cu prețuri de la 426 RON până la 572 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Searchlight pe care îl avem în stoc la prețul de 441.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 24V |
| Formă | Rotundă |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Culoare | Negru |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Număr de becuri | 1/1 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W/6 W |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W/6 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 30 W |
| Flux luminos total | 3804 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 260 W |
| Series | POLKA Searchlight |
| Producător | Searchlight |
Produse similare

Plafoniera LED design circular ECLYPSE
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Spot-Light 4993874 - Plafonieră BOHO 2xE27/25W/230V, stejar, 38 cm
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED MATTEO LED/24W/230V Ø 31 cm taupe
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED CCT cu telecomanda JAYDEN 35cm
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 97042 - Plafonieră LED REGASOL, 18W, 230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED cu telecomanda design elegant LUCKY 52W
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED HALO LED/55W/230V neagră Azzardo AZ4703
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Globo 41764-12 - Plafonieră LED BRUNO 12W 230V 307 mm 3000/4500/6000K
Din lemn, din metal, din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Spot-Light 4995874 - Plafonieră BOHO 4xE27/25W/230V stejar 58 cm
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră EVELINA 4xE27/60W/230V wenge
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră modernă neagră cu lemn, incl. LED cu 3 trepte de intensitate luminoasă - Alec
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă LED/51W/230V neagră Top Light + telecomandă
Rotundă, atipică, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LINGOTTO 4xE14/40W/230V Ideal Lux
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED reglabilă MODERN LED/58W/230V 3000-6000K + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră de design neagră cu sticlă curcubeu - Gemma
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră de design albă cu formă organică gri închis, incl. LED cu intensitate reglabilă - Taylor
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Rabalux 71280 - Plafonieră LED KALLIRA LED/72W/230V 3000K diam. 59 cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Searchlight 89735-38BK - Plafonieră LED dimabilă POLKA 24W/230V + 6W, Ø 38,5 cm, negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 98488 - Plafonieră LED POZONDON LED/24W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED FENIX LED/24W/230V 2800K d. 29,8 cm
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră DIAZ 3xGX53/12W/230V negru/maro
În stil modern, cu întrerupător, atipică
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Orion EMPIRA, 2 x E27, 40 W, 230 V, Ø 35,5 cm, crom mat
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră DANTE 1xE27/60W/230V d. 26 cm patină
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED ORBIS BERLIN LED/36W/230V argintiu Ledvance
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră OAK 1xE27/60W/230V stejar Ø 27,5 cm
Din lemn, din sticlă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonier 1xE27/60W/230V, iluminare plafon simplă și eficientă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră de design albă cu gri închis rotund, incl. LED, cu dimmer - Taylor
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED BELLADONNA, 36W/230V, Ø 40 cm, crem/stejar
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED aplicată OZ LED/48W/230V auriu Ideal Lux
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED CINDERELA LED/24W/230V 45cm 2700/4500/6500K Globo 41595D2
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustr ANTONIO 3xE14/40W/230V, montaj plafon, stejar
Din lemn, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Eglo 44043 MARYWELL 1xE27/40W/230V bej
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
SET 6x Bec LED Philips E14/5,5W/230V 2700K
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 138 buc.
În stocLivrare gratuită





