Compară prețurile celor 3 e-shop-uri de la 370 RON la 492 RON:
Searchlight 37122CP-LED Plafonieră cu dimmer SPECIFICAȚII LED/24W/230V 3000K 25x42,5 cm
Oferte recomandate
Alege dintre 3 magazine cu prețuri de la 370 RON până la 492 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Searchlight pe care îl avem în stoc la prețul de 342.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Material | Sticlă, Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 24V, 230V |
| Formă | Rotundă |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2604 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Echivalent cu un bec convențional | 180 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | SPECS Searchlight |
| Producător | Searchlight |
Produse similare

Rabalux 5398 - Lampă spot SALAZAR 2xE14/40W/230V
Din sticlă, cu întrerupător, în stil industrial
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera clasica design italian 8000, diametru 50cm
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera modernă bronz cu 2 lumini reglabile dreptunghiulare - Jeana
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
vidaXL Lustră, abajururi din sticlă transparentă, 5 becuri E14, lalea
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă FRAMES LED/24,5W/230V Briloner
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo 96608 - LED Plafoniera spot ROBLEDO 1 4xGU10/5W/230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră modernă neagră cu lemn și sticlă fumurie cu 3 lumini - Aleks
Din lemn, din sticlă, din metal
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată ANDREA 3xE27/60W/230V
Atipică, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Spot de tavan negru cu sticlă fumurie cu 3 lumini - Domo
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafoniera moderna cu iluminat LED, diam. 25cm, Rachel 56041-3 GL
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră Art Deco neagră cu sticlă fumuriu 40cm - Busa
Din sticlă, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustr ANTONIO 5xE14/40W/230V, montaj plafon, stejar
Din lemn, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată LED/95W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră CARVALHO SMOKEY 1xE27/60W/230V, stejar, Ø 27,5 cm
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 67346-24 KIRINA LED/24W/230V 4000K crom mat
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Spot de tavan de design bronz cu sticlă transparentă rotundă cu 3 lumini - Domo
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Rabalux 71007 - Plafonieră LED dimabilă SOTIRIS LED/21W/230V + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera cu 4 spoturi directionabile design modern ROBBY gri grafit
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Spot Globo 54033-2 JOSELLA 2xE27/60W/230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră spot ORBIS 1 1xGU10/40W/230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafoniera LED moderna LEVANA 30W
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED SEVENT LED/25,5W/230V negru/maro Leuchten Direkt 14116-78
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Spot HUBERTUS 3xE14/40W/230V Globo 54308-3
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Globo 67126-15 - Plafonieră LED KEANA LED/15W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră de design neagră cu sticlă fumurie - Gemma
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafoniera de design neagra incluzând LED cu dimmer pe 3 trepte - Anello
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Paul Neuhaus 6025-55 - Plafonieră LED YUKI dimabilă LED/48W/230V + DO
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lustră pentru 3 becuri G9 120 W
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafoniera design Art-Deco Belle
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Spot de tavan de design negru GU10 70mm 2 lumini reglabil - Vo
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Plafonieră modernă neagră cu sticlă fumurie - Stiklo
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Plafonieră modernă neagră cu lemn, incl. LED cu 3 trepte de intensitate luminoasă - Alec
Din lemn, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Spot în sistem pe șină VOLF 4xGU10/10W/230V negru
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră pentru baie CLARE 2xE27/24W/230V d. 30 cm alb IP54 Brilagi
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lampă LED pentru oglindă de baie TUBEO LED/8W/230V 60 cm IP44 alb
De perete, cu protecție IP44
În stoc
