

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă de masă cu tehnologie RGBIC, capabilă să afișeze 16 milioane de culori și să regleze intensitatea luminii od 1 - 100 %. Datorită funcției RGB puteți alege dintre 16 milioane de culori și crea o atmosferă unică în încăpere. Reglare lină a luminozității cu ajutorul telecomenzii incluse. Temperatură de culoare reglabilă în intervalul 3000 - 6500K. Senzor muzical încorporat, care ajustează inteligent culorile în funcție de ritmul muzicii. Funcție de memorie - la pornire, ultimele setări alese rămân păstrate până când le modificați.
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip | Lampă de masă |
| Stil | Altele |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Control la distanță |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Metodă de conectare | USB |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Flux luminos total | 240 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Series | RGBIC Brilo |
| Producător | Brilo |

Benzi cu LED, din metal, electrică
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stoc
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, freestanding
În stoc
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
Livrare în peste 2 zile
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stoc
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită