








Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Candellux pe care îl avem în stoc la prețul de 133.50 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | E27 |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Tip | Aplică |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Formă | Rotund |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Series | STONES Candellux |
| Producător | Candellux |

- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită