








Dimensiuni 80×46×54 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 123 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Materialul scaunului Polipropilenă: Coral Lemn masiv: Fag Dimensiunile scaunului Lățime: 46 cm Lățimea șezutului: 46 cm Adâncime: 54,5 cm Adâncimea șezutului: 41 cm Înălțime: 80 cm Înălțimea șezutului: 42,5 cm Capacitate de încărcare: 120 kg Greutate: aprox. 3,7 kg Specificații Stil scandinav într-o specificații modernă de culoare Combinația materialelor durabile și naturale pentru o lungă durată de viață Șezut ergonomic pentru confort maxim Ușor de întreținut, datorită materialelor de calitate Livrat în stare demontată Dimensiunile pachetului: 60 x 40 x 50 cm, 4,5 kg Dining-ul scandinav simbolizează simplitatea, luminozitatea și armonia naturală. Combinarea liniilor curate, materialelor naturale și a accentelor colorate delicate creează un spațiu primitor care invită la ședere alături de familie și prieteni. Datorită accentului pe funcționalitate și estetică, devine un loc unde confortul se îmbină cu designul atemporal. Doar adăugați câteva accesorii în tonuri neutre și dining-ul va căpăta un caracter unic plin de calm și eleganță.
| Lăţime: | 46 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 54 cm |
| Înălţime: | 80 cm |
| Decor | Fag |
|---|---|
| Stil | Scandinav |
| Material șezut | Plastic |
| Material | Lemn, Plastic |
| Culoare | Portocaliu |
| Decor din lemn | Fag |
| Materialul picioarelor | Lemn |
| Materialul scaunului | Plastic |
| Aspect | Clasic |
| Rotativ | Nu |
| Capacitate de incarcare | 120 kg |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Inaltime | 80 cm |
| Latime | 46 cm |
| Tapiterie | Nematlasat |
| Adancime | 54,5 cm |
| Inaltimea scaunului | 42,5 cm |
| Latimea sezutului | 46 cm |
| Greutate | 4,5 kg |

80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
În stoc
Rotativ
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
88×44×53 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×49×42 cm, cu picioare din lemn, decor fag

86×45×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
86×45×55 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
86×45×40 cm, în stil scandinav, din stofă

Cu picioare din lemn, în stil modern, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
86×45×56 cm, cu picioare din lemn, în stil scandinav
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
81×44×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
86×45×54 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
86×53×45 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
82×49×52 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
În stoc
90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×45×39 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

86×45×39 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri

90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×49×52 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
Disponibil în 4 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
86×45×54 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
80×48×57 cm, cu picioare din lemn, în stil modern

Cu picioare din lemn, decor pin, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, din stofă
În stocLivrare gratuită
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
85×303×71 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 3 săptămâni
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
86×201×140 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 5 săptămâni
83×230×71 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 2 săptămâni
11×158×84 cm, decor pin, tip cutie
Livrare în peste 2 săptămâni
Din PAL
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
11×158×84 cm, decor pin, tip cutie
Livrare în peste 2 săptămâni