









Dimensiuni 87×44×40 cm
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 170 RON până la 224,99 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 27,5 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură de catifea: Roz Metal: Negru Dimensiuni (+/- 1 cm) Lățime: 44 cm Lățimea șezutului: 44 cm Adâncime: 51 cm Adâncimea șezutului: 40 cm Înălțime: 87 cm Înălțimea șezutului: 48,5 cm Capacitate de încărcare: 110 kg Greutate: 4,2 kg Specificații Scaun de masă cu tapițerie moale Design atemporal cu cusături delicate Picioare metalice solide acoperite cu lac pulverizat Livrat dezasamblat Stilul care combină forme simple și funcționalitate ridicată. Mizați pe accesorii discrete, paletă de culori delicate și materiale naturale. Accesorii excelente pentru sala de mese în stil scandinav sunt plantele veșnic verzi, naproanele colorate și lămpile mari din metal. Interiorul scandinav nu poate funcționa fără ferestre mari și iluminat, care asigură lumina chiar și în zilele scurte. Scaun de masă cu tapițerie Lava se potrivește perfect într-o sală de mese inspirată de țările nordice. Alegeți cusături simple și picioare metalice în decor din lemn să se potrivească cu masa cu elemente metalice. Arată minunat culorile diferite ale scaunelor la aceeași masă. Nu vă temeți de schimbare.
| Lăţime: | 44 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 87 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Roz |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Aspect | Clasic |
| Rotativ | Nu |
| Latime | 44 cm |
| Adancime | 51 cm |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Inaltime | 87 cm |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Tapiterie | Tesatura din catifea, Tapitat |
| Adancime scaun | 40 cm |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Inaltimea scaunului | 48,5 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Bicolor |
| Latimea sezutului | 44 cm |
| Greutate | 4,2 kg |

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

86×45×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
88×54×59 cm, în stil scandinav, din stofă

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil retro, - 2 bucăți, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, din plastic

91×45 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
În stocLivrare gratuită
88×49×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
76×46×34 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, tapițat
Disponibil în 2 e-shop-uri

76×46×42 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
88×54×60 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 7 e-shop-uri

88×44×54 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 7 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, din plastic

În stil modern, cu picioare din PAL
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal
În stocLivrare gratuită
84×61×47 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, tapițat

91×45 cm, în stil scandinav, cu picioare din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
85×57×47 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 6 e-shop-uri

87×44×54 cm, în stil scandinav, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
91×45 cm, în stil scandinav, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu picioare din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc


40×40 cm, decorativă, rotundă
În stoc

72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc