






Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 59.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Tip | Încastrate |
| Putere | 230V |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Formă | Rotund |
| Orificiu de montare | 68 mm |
| Adâncimea de încastrare | 25 mm |
| Grad de protecție ip | IP23 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 250 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 100000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Series | SALICETO Eglo |
| Producător | Eglo |

Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 12V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
De 230V
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
În stil modern
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Cu finisaj din cupru, din metal
În stoc
În stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
În stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V, din lemn
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
Smart, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil rustic, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
Smart, în stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
Aplicat, cu finisaj din cupru, de 230V
În stoc
Smart, în stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită


De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită