


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Nu aveți nevoie de Wi-Fi sau de adaptor. Se poate controla prin smartphone/tabletă sau prin telecomandă. Bluetooth cu consum redus de energie. Gratuită aplicație pentru Android și iOS App - AwoX Smart CONTROL. 2700K alb cald - 6500K alb rece. Selecție din 16 milioane de culori - RGB. Reglare lină a intensității lămpii (0-100%). Setarea culorilor predefinite. Posibilitate de programare a pornirii și opririi lămpii. Disco funcția schimbă atmosfera luminoasă în funcție de muzica aleasă de dvs. (după ritm), stocată pe dispozitivul dvs. mobil/tabletă. Lampa poate fi controlată simultan atât cu telecomanda, cât și cu telefonul mobil. Telecomanda este inclusă în pachet.
| Tip control | La distanță |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Formă | Rotundă |
| Smart | Da |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 32 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 3600 lm |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | RGB/Control la distanță/Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 250 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 32 W |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 32 W |
| Series | CERIGNOLA-C Eglo |
| Producător | Eglo |

În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, pentru living și dormitor, rotundă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, pentru living și dormitor, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil rustic, în stil provence, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită


Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită