
Plafoniera cu 2 spoturi GU10 ZELOS alb
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Prezent pe care îl avem în stoc la prețul de 80.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Orientabile | Da |
| Tip | Spot |
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 50 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Series | SPOT LIGHT Prezent, ATTA Emithor, SPOT Prezent |
| Producător | Prezent |

Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită

Încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip halogen, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, în stil scandinav
În stoc
Aplicat, de 230V, din metal
În stoc
Aplicat, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, în stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită


Suspendată
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită