






Dimensiuni 98×160×200 cm
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 2.277 RON până la 2.793 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 451 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material 100% Poliester Țesătură velură: Cosmic 10 - bej Greutate: 390 g/m2 PAL Dimensiuni Lățime: 160 cm Lungime: 207 cm Înălțimea tăbliei la cap: 98 cm Grosimea tăbliei patului: 7 cm Înălțimea patului: 45 cm Înălțimea patului cu topper: 49 cm Înălțimea picioarelor: 2 cm Pentru dimensiunea saltelei: 80 x 200 cm Capacitate de încărcare: 120 kg/persoană Greutatea patului: 129 kg Specificații Includerea spațiului de depozitare Parte din pat este salteaua cu arcuri Bonnell Topperul nu este inclus în pat Livrat demontat Paturi Boxspring Paturile Boxspring sunt tot mai populare alegerea pentru gospodării și hoteluri de lux, datorită construcției lor excepționale și confortului de primă clasă. Acest tip de pat este compus din baza inferioară cu arcuri (boxspring) și salteaua principală, la care se poate achiziționa separat și un topper superior. Baza conține un sistem de arcuri care distribuie optim greutatea, prelungind astfel durata de viață a saltelei. Salteaua principală utilizează de obicei arcuri individuale sau Bonnell pentru o susținere fermă, dar confortabilă a corpului. Pentru un confort și o igienă a somnului superioară, se poate achiziționa un topper care asigură o suprafață moale. Datorită acestei combinații, paturile boxspring se remarcă prin confort excepțional, durabilitate ridicată și un aspect elegant, care va înfrumuseța orice dormitor. Dacă căutați un pat care combină designul de vârf, confortul maxim și durabilitatea pe termen lung, boxspring este alegerea potrivită. Inspirați-vă în continuare Mobilier Trio cupoane | -20 % Trio cupoane | -15 % Trio cupoane | -10 % Pentru copii
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Înălţime: | 98 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material | Tapițate |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Set | Cu saltea |
| Cu picioare | Da |
| Culoare | Bej |
| Saltele | Saltea cu arcuri Bonell |
| Picioare | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare | Cu spatiu de depozitare |
| Materialul husei | Poliester |
| Dimensiune | 160 x 200 cm |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Lungime | 207 cm |
| Inaltime | 98 cm |
| Latime | 160 cm |
| Model | Monocrom |
| Inaltime picioare | 2 cm |
| Tip | Pat dublu |
| Tablie | Cu tablie |
| Forma mobilierului | Boxspring |
| Greutate | 129 kg |

98×140×200 cm, cu saltea, tapițat
Livrare în peste 2 săptămâni
98×160×200 cm, cu saltea, tapițat
În stoc
98×160×200 cm, cu saltea, tapițat
Livrare în peste 2 săptămâni
Din lemn, decor stejar, decor pin
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor stejar, decor pin
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu spațiu de depozitare, cu extensie tip sertar
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar, cu spațiu de depozitare
În stocLivrare gratuită
Cu spațiu de depozitare, cu extensie tip sertar, din PAL
În stocLivrare gratuită
80×200 cm, în stil modern, cu tăblie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor stejar, cu spațiu de depozitare
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar, cu spațiu de depozitare
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu spațiu de depozitare, cu extensie tip sertar
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, în stil scandinav, cu spațiu de depozitare
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor stejar, cu spațiu de depozitare
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor stejar, decor pin
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, în stil scandinav, cu spațiu de depozitare
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, în stil scandinav, cu spațiu de depozitare
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor stejar, decor pin
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu spațiu de depozitare, cu extensie tip sertar
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu spațiu de depozitare, cu extensie tip sertar
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu spațiu de depozitare, cu extensie tip sertar
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu spațiu de depozitare, cu extensie tip sertar
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu spațiu de depozitare, cu extensie tip sertar
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor stejar, decor pin
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor stejar, cu tăblie
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu spațiu de depozitare, cu extensie tip sertar
În stocLivrare gratuită
200×200 cm, cu saltea, tapițat
În stocLivrare gratuită
102×140×200 cm, cu picioare, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
90×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc

Pentru 4 anotimpuri, Set pernă, fabricată din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc