





Dimensiuni 93×48×61 cm
Alege dintre 2 magazine:
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură de catifea: Neagră Metal: Neagră Dimensiuni Lățime: 48,5 cm Lățimea șezutului: 46 cm Adâncime: 61 cm Adâncimea șezutului: 46 cm Înălțime: 93,5 cm Înălțimea șezutului: 49,5 cm Înălțimea șezutului: 7 cm Greutate: 5,2 kg Capacitate de încărcare: 120 kg
| Lăţime: | 48 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 61 cm |
| Înălţime: | 93 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Latime | 48,5 cm |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Adancime | 61 cm |
| Inaltime | 93,5 cm |
| Inaltimea scaunului | 49,5 cm |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Monocrom |
| Greutate | 5,2 kg |

93×48×61 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
93×48×61 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×50×62 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri

82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
88×44×53 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

82×47×39 cm, în stil scandinav, din plastic
În stoc
În stil modern, - 2 bucăți, din stofă
În stocLivrare gratuită
86×45×39 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
93×48×61 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
93×48×61 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
87×49×54 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

76×46 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
88×49×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

88×49×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
86×50×62 cm, în stil scandinav, din stofă

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal

79×61×42 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal

88×49×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
85×47×59 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
85×47×59 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc

Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc

200×220 cm, matlasată, din micropluș
În stoc
Cu saltea, în stil modern, decor fag
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc

Din lemn masiv, mată, decor pin
În stoc
140×200 cm, matlasată, din micropluș
În stoc