










Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Iluminare discretă, dar eficientă, cu design curat. Culoarea albă ușurează optic pereții și accentuează senzația de spațiu. Perfect pentru dormitoare moderne, sufragerii și interioare de hotel. Lumina direcțională permite crearea unei atmosfere luminoase plăcute. Accesoriu atemporal, ușor de combinat cu alte corpuri de iluminat.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Culoare | Alb |
| Soclu | GU10 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi/Hol |
| Series | CRESTO Brilagi |
| Producător | Brilagi |

Aplicat, în stil modern, de 230V
În stoc
- bec tip LED, încastrat, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, în stil modern, din metal
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, de 230V
În stoc
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, din metal
În stoc
Aplicat, de 230V, din lemn
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, cu finisaj din crom
În stoc
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stoc
Orientabil, în stil modern, de 230V
În stocAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, în stil modern, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Încastrat, de 230V
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
În stoc
În stil modern
În stoc
Orientabil, în stil modern, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită