










Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Iluminare discretă și eficientă, cu accent pe un design curat. Culoarea albă ușurează optic pereții și amplifică senzația de spațiu. Perfect pentru dormitoare moderne, livinguri și interioare hoteliere. Lumina direcțională permite crearea unei atmosfere plăcute de iluminare. Un complement atemporal, care se combină ușor cu alte corpuri de iluminat.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Culoare | Alb |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Formă | Rotund |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Soclu | GU10 |
| Series | CRESTO Brilagi |
| Producător | Brilagi |


Aplicat, în stil modern, din metal
În stoc
Orientabil, încastrat
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, încastrat
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
- bec tip LED, încastrat, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, de 230V
În stoc
- bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil rustic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V, din lemn
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED
În stocLivrare gratuită

Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, de 230V
În stoc

Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Încastrat
În stocLivrare gratuită
Orientabil, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stoc
În stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Carusele
În stocLivrare gratuită

Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită