






Dimensiuni 90×230×104 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Colțar cu funcție de dormit Lerio dreapta - țesătură hidrofobă bej deschis Blur 02 de la producatorul STILLA pentru auto-asamblare, disponibil în magazinul nostru online. Caracteristicile produsului: Producător: STILLA Dimensiuni: (cm): 230 x 90 x 104 lățime: 230 cm Înălțime: 90 cm adâncime: 104 cm
| Lăţime: | 230 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 104 cm |
| Înălţime: | 90 cm |
| Varianta colț | În dreapta |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Pentru dormit zilnic | Da |
| Tip spătar | Jos |
| Adancime | 104 cm |
| Inaltime | 90 cm |
| Latime | 230 cm |
| Producător | STILLA |

73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
85×200×143 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×201×140 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 5 săptămâni
73×200×141 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×71 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil scandinav, din material textil, cu trei locuri
În stocLivrare gratuită
25×46 cm, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
Cu sertar, cu picioare, din lemn
În stocLivrare gratuită
87×150×42 cm, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
57×200×42 cm, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
53×200×45 cm, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
33×200×45 cm, suspendată, în stil modern
În stocLivrare gratuită
153×103×38 cm, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
15×100×41 cm, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
Cu picioare, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
114×180×200 cm, tapițat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
85×200×45 cm, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
85×150×45 cm, cu sertare, cu picioare
În stocLivrare gratuită
220×160 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stocLivrare gratuită
120×160×200 cm, în stil modern, cu spațiu de depozitare
În stocLivrare gratuită
Cu sertar, din PAL, mată
În stocLivrare gratuită
110×160×200 cm, tapițat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
30×200×45 cm, suspendată, în stil modern
În stocLivrare gratuită
200×100×45 cm, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită