








Dimensiuni 80×46×54 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 115 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material scaun Polipropilen: Albastru Lemn masiv: Fag Dimensiuni scaun Lățime: 46 cm Lățimea șezutului: 46 cm Adâncime: 54,5 cm Adâncimea șezutului: 41 cm Înălțime: 80 cm Înălțimea șederii: 42,5 cm Capacitate: 120 kg Greutate: cca 3,7 kg Specificații Stil scandinav într-o specificații modernă de culoare Combinație de materiale durabile și naturale pentru o durată lungă de viață Șezut ergonomic conturat pentru confort maxim Ușor de întreținut datorită materialelor de calitate Livrat în stare demontată Dimensiuni ambalaj: 60 x 40 x 50 cm, 4,5 kg Sufrageria scandinavă este simbolul simplității, luminozității și armoniei naturale. Combinația de linii curate, materiale naturale și accente subtile de culoare creează un spațiu primitor, ideal pentru întâlniri cu familia și prietenii. Prin accentul pus pe funcționalitate și estetică, devine un loc unde confortul se îmbină cu un design atemporal. Este suficient să adaugi câteva accesorii în tonuri neutre pentru a-i conferi un caracter unic, plin de calm și eleganță.
| Lăţime: | 46 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 54 cm |
| Înălţime: | 80 cm |
| Decor | Fag |
|---|---|
| Stil | Scandinav |
| Material șezut | Plastic |
| Material | Lemn, Plastic |
| Culoare | Albastru |
| Decor din lemn | Fag |
| Materialul picioarelor | Lemn |
| Materialul scaunului | Plastic |
| Aspect | Clasic |
| Rotativ | Nu |
| Capacitate de incarcare | 120 kg |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Inaltime | 80 cm |
| Latime | 46 cm |
| Tapiterie | Nematlasat |
| Adancime | 54,5 cm |
| Inaltimea scaunului | 42,5 cm |
| Latimea sezutului | 46 cm |
| Greutate | 3,7 kg |

81×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
În stoc
84×46×41 cm, în stil modern, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
84×46×41 cm, din plastic, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

84×48×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag

În stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

82×49×58 cm, cu picioare din lemn, decor fag

Rotativ, în stil modern, din stofă
În stocLivrare gratuită
Rotativ, în stil modern, din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Rotativ, în stil modern, din stofă
În stocLivrare gratuită
Rotativ, în stil modern, din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, tapițat
În stoc
84×48×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag

84×46×41 cm, - 2 bucăți, din plastic
În stoc
În stil modern, - 2 bucăți, din stofă
În stocLivrare gratuită
Rotativ, în stil modern, din stofă
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
În stoc
79×58×57 cm, cu cotiere, din stofă

În stil modern, cu cotiere, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
Rotativ, în stil modern, - 4 bucăți
În stocLivrare gratuită
Rotativ, în stil modern, din stofă
Livrare în peste 1 zi
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, în stil modern, - 4 bucăți
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 4 bucăți, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, - 2 bucăți, din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 2 bucăți, din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
În stoc
85×303×71 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 3 săptămâni
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×201×140 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 5 săptămâni
11×158×84 cm, decor pin, tip cutie
Livrare în peste 2 săptămâni
83×230×71 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 2 săptămâni
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc

11×158×84 cm, decor pin, tip cutie
Livrare în peste 2 săptămâni