






Dimensiuni 80×70×30 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 602 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material MDF: Stejar artisan Metal: Negru Dimensiuni Lățime: 70 cm Adâncime: 30 cm Înălțime: 80 cm Înălțimea picioarelor: 6 cm Capacitate de încărcare a plăcii superioare: 30 kg Capacitate de încărcare a raftului deschis: 20 kg Capacitate de încărcare a raftului interior: 15 kg Greutate: 17,5 kg Specificații Uși glisante Spațiu de depozitare deschis Pe structură metalică Raft interior cu înălțime reglabilă Picioare reglabile Livrat dezasamblat Notă din partea producătorului: Din motive de siguranță, copiii nu ar trebui să se cațere pe mobilier sau să se joace cu acesta Recomandăm fixarea mobilierului pe perete folosind accesoriile incluse
| Lăţime: | 70 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 30 cm |
| Înălţime: | 80 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Forma | De colț, Drepte |
| Material | PAL |
| Tip | O piesă |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Spatiu de depozitare | Cu dulapuri, Spatiu de depozitare deschis |
| Suprafata | Mat |
| Latime | 70 cm |
| Adancime | 30 cm |
| Inaltime | 80 cm |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Tip inchidere | Cu usi |
| Manere | Fara manere |
| Decor din lemn | Stejar artisan |
| Greutate | 17,5 kg |

Din lemn, mat, - două piese
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, de colț
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, de colț
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, - două piese
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, de colț
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, de colț
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, decor tec
În stocLivrare gratuită
Mat, în stil industrial, drept
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, drept
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
Lucios, în stil modern, drept
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, drept
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mat, de colț
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, de colț
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, drept
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc

40×40 cm, decorativă, rotundă
În stoc

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc

Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc