






Dimensiuni 70×100×35 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 604 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material PAL: Stejar artisan Metal: Negru Dimensiuni Lățime: 100 cm Adâncime: 35 cm Înălțime: 70 cm Înălțimea picioarelor: 6 cm Capacitate portantă a blatului: 30 kg Capacitate portantă a fiecărui raft: 10 kg Greutate: 24,1 kg Specificații Două dulapuri cu raft Spațiu de depozitare deschis cu 2 rafturi Pe structură metalică Rafturi cu înălțime reglabilă Picioare reglabile Livrat în stare demontată Produsul nu este destinat cățărării sau urcării Fixați produsul de perete folosind materialul de instalare inclus Stilul industrial aduce în interior un aspect puternic și îndrăzneț, inspirat din vechi spații industriale. Acest stil pune accent pe materiale brute precum metal, lemn și beton, creând un contrast unic între estetică și funcționalitate. Combinația acestor elemente oferă camerei caracter și un sentiment de autenticitate. Mobilierul industrial nu doar că arată modern, dar este și practic și durabil, ideal pentru utilizarea în locuințe și spații comerciale. Și-a găsit locul între cei care apreciază soluții minimaliste, dar totodată elegante pentru utilizarea zilnică.
| Lăţime: | 100 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 35 cm |
| Înălţime: | 70 cm |
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Forma | De colț, Drepte |
| Tip | O piesă |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Spatiu de depozitare | Cu dulapuri, Spatiu de depozitare deschis |
| Suprafata | Mat |
| Inaltime | 70 cm |
| Adancime | 35 cm |
| Latime | 100 cm |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Tip inchidere | Cu usi |
| Marime | Ingusta |
| Material | Aschii de lemn |
| Manere | Cu manere |
| Sistem deschidere | Clasic |
| Decor din lemn | Stejar artisan |
| Greutate | 24,1 kg |

Din lemn, mat, de colț
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, de colț
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, drept
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, decor pin
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, de colț
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, drept
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, de colț
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, de colț
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, drept
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
În stil rustic, mat, drept
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
Din lemn, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, mat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
40×40 cm, decorativă, rotundă
În stoc

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc


Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc