





Dimensiuni 55×40×40 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 288 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material PAL: Decor stejar artisan Metal: Negru Dimensiuni Lățime: 40 cm Lungime: 40 cm Înălțime: 55 cm Înălțimea sertarului: 13,4 cm Înălțimea poliței inferioare: 10,1 cm Capacitate de încărcare totală: 40 kg Capacitate de încărcare a blatului superior: 20 kg Capacitate de încărcare a sertarului: 10 kg Capacitate de încărcare a poliței: 10 kg Greutate: 9 kg Specificații Măsuță cu sertar și policioară deschisă Poate fi folosită ca noptieră stilată În stil minimalist industrial Construcție metalică solidă asigură stabilitate și durabilitate Picioare ajustabile pe înălțime pentru o mai bună adaptare Livrat în formă demontată Pachet 62,5 × 47 × 10 cm, 8,62 kg Măsuță compactă cu spațiu de depozitare practic Această măsuță practică cu sertar adânc și policioară deschisă oferă combinația ideală de stil și funcționalitate. Este perfectă ca noptieră în dormitor sau ca măsuță de cafea lângă canapea, unde oferă loc pentru o lampă, o carte și o ceașcă de ceai. Sertarul poate ține lucrurile mărunte pe care doriți să le aveți la îndemână, dar totodată bine organizate. Designul industrial atemporal în decor stejar artisan se integrează ușor în diferite tipuri de interioare și le conferă un caracter primitor.
| Lăţime: | 40 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 55 cm |
| Formă | Pătrate |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Material | Metal, PAL |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Spatiu de depozitare | Cu sertar, Spatiu de depozitare deschis, Cu spatiu de depozitare |
| Suprafata | Mat |
| Latime | 40 cm |
| Inaltime | 55 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Forma | Patrat |
| Extensibila | Fixe |
| Forma picioarelor | Clasice |
| Model | Bicolor |
| Decor din lemn | Stejar artisan |
| Capacitate de incarcare | 40 kg |
| Greutate | 9 kg |

În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
Mată, în stil industrial
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din PAL

Mată, decor tec, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, decor stejar
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
45×60 cm, rotundă, pătrată
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Mată, decor stejar, din metal
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil rustic, mată
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
Pătrată, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
În stil rustic, mată, decor pin
În stocLivrare gratuită
În stil rustic, mată, decor pin
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil rustic, mată, decor pin
În stocLivrare gratuită
⌀ 80 cm, rotundă, lucioasă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Rotundă, în stil rustic, mată
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil rustic, mată
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
Lucioasă, în stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil rustic, mată
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
Pătrată, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil rustic, mată
În stocLivrare gratuită

200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
98×90×200 cm, cu saltea, tapițat
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc