








Dimensiuni 180×64×32 cm
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 318 RON până la 366,63 RON:
Material MDF: Stejar artisan Metal: Negru Poliester: Negru Dimensiuni Lățime: 64 cm Adâncime: 32,2 cm Înălțime: 180 cm Înălțimea între rafturi: 16,5 cm Diametru tubului: 16 mm Greutate: 1,2 kg Specificații Construcție solidă Picioare ajustabile 9 cârlige Protejați mobilierul împotriva răsturnării cu setul special furnizat Livrat demontat Cuierul practic pentru haine cu pantofar integrat este o soluție excelentă pentru orice spațiu de intrare. Oferă combinația de spațiu pentru agățat pentru paltoane, jachete sau eșarfe și partea inferioară destinată depozitării încălțămintei. Datorită construcției solide și materialelor de calitate, oferă stabilitate și în utilizarea zilnică. Acest tip de cuier este ideal pentru holuri, coridoare sau spații rezidențiale mai mici, unde este necesar să se utilizeze locul la maximum. Se evidențiază lângă o oglindă, bancă sau covor decorativ și ajută la menținerea gospodăriei ordonate și organizate.
| Lăţime: | 64 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 32 cm |
| Înălţime: | 180 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Cuier | Da |
| Cu pantofar | Da |
| Material | PAL |
| Oglinda | Fara oglinda |
| Suprafata | Mat |
| Latime | 64 cm |
| Locație | Pe podea |
| Inaltime | 180 cm |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Cu bancuta | Cu loc de sezut |
| Aspect | Polite |
| Model | Bicolor |
| Decor din lemn | Stejar artisan |
| Adancime | 32,2 cm |
| Greutate | 8,1 kg |

Cu pantofar, mat, în stil industrial
Livrare în peste 2 săptămâni
175×72×32 cm, cu pantofar, mat
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
Cu pantofar, în stil modern, mat
Disponibil în 2 e-shop-uri

Cu pantofar, în stil modern, mat
Disponibil în 6 e-shop-uri

175×70×32 cm, cu pantofar, mat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu pantofar, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu pantofar, cu dulap, în stil modern

Cu pantofar, cu dulap, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu pantofar, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu pantofar, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu pantofar, cu dulap, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu pantofar, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu pantofar, cu dulap, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu pantofar, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu pantofar, cu dulap, în stil modern
În stocLivrare gratuită
80×84×10 cm, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
Cu pantofar, cu dulap, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu pantofar, cu dulap, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu pantofar, cu dulap, din lemn
În stocLivrare gratuită
165×165×165 cm, cu pantofar, cu dulap
În stocLivrare gratuită
Cu pantofar, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu pantofar, cu dulap, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu pantofar, cu dulap, din lemn
În stocLivrare gratuită
90×96×2 cm, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu pantofar, cu dulap, din lemn
În stocLivrare gratuită
183×72×33 cm, cu pantofar, mat

Cu pantofar, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu dulap, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu pantofar, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
183×72×33 cm, cu pantofar, mat

Cu pantofar, cu dulap, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu pantofar, din lemn, mat
În stocLivrare gratuită
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc



