

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lustru LED solar reprezintă soluția ideală pentru iluminarea grădinilor, foișoarelor, teraselor sau pergolelor, fără a necesita conectare la rețeaua electrică. Se încarcă pe parcursul zilei cu ajutorul energiei solare. Baterie litiu-ion de 12 000 mAh inclusă. Lungimea cablului pentru corpul de iluminat: 3 m. Lungimea cablului panoului solar: 5 m. Dimensiuni panou solar: 29 x 35 x 1,5 cm. Timp de încărcare: 4 - 6 ore. Autonomia bateriei: până la 14 ore. Unghi de detecție: 120°. Distanța de detecție a senzorului: 5-8 m.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Solare | Da |
| Culoare | Negru |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 70 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 2 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 1400 lm |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Tensiune | 12 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 70 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 90 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 70 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Capacitate | 12000 mAh |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Durata de viață a bateriei | 14 h |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 140 W |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Series | SOLAR CHANDELIER Aigostar, SOLAR Aigostar |
| Producător | Aigostar B.V. |

- plafonieră, de 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, de 12V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, de 12V
În stoc
- montare sol, - plafonieră, de 12V
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, de 12V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Suspendat, cu senzor mișcare, de 12V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, - plafonieră
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
- plafonieră, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc