


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă solară practică. Are grad de protecție IP44, care oferă protecție împotriva stropirii cu apă. Datorită intensității reduse a luminii, este potrivită ca lampă decorativă. Alimentare prin panou solar. Se aprinde automat după lăsarea întunericului. Culoarea luminii: alb rece. Baterie: 1 x Ni-MH 200 mAh (inclusă în pachet). Comutator mecanic ON/OFF montat direct pe corpul lămpii.
| Tip | Freestanding |
|---|---|
| Solare | Da |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 1 W |
| Temperatură de culoare | 6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Tensiune | 1,2 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1 W |
| Loc | Grădină și alei |
| Capacitate | 200 mAh |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 1 W |
| Series | SOLAR SmartLED |
| Producător | SmartLED |

Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Freestanding, - montare sol, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 12V
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 24V
În stocLivrare gratuită
Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
Suspendat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stoc
De perete, - montare sol, de 12V
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 12V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită