









Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Brilagi pe care îl avem în stoc la prețul de 802.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Puterea de intrare a sursei | 8,5 W |
|---|---|
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Flux luminos total | 4836 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 60 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 51 W |
| Soclu | GU10 |
| Număr de becuri | 6 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Spot |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | CRESTO Brilagi |
| Producător | Brilagi |

De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă, de veghe
În stoc
De masă
În stoc
De masă
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stoc
De masă
În stocLivrare gratuită

De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită

De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stoc
De masă, de veghe
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită

De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită