

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Milagro pe care îl avem în stoc la prețul de 204.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu protecție ip44 | Da |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 450 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Baie |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Series | ARTIST Milagro, MIRORE Milagro |
| Producător | Milagro |

ECOlogic
În stoc

Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44, diametru
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu o sursă de iluminat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stoc
De perete, de tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, tip încastrat, ECOlogic
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită