
Spotlight rotund retro din alamă cu placă de montare pe tavan 3 lumini - Gissi
Aplicat, orientabil, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Open Design pe care îl avem în stoc la prețul de 369.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Material | Sticlă |
| Soclu | G9 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 8 W |
| Formă | Pătrat |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | CUBO Open Design |
| Producător | Open Design |

Aplicat, orientabil, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, smart, în stil modern
În stoc
În stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, încastrat, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din lemn
În stoc
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip halogen
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil industrial, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc