
Plafonieră LED dimabilă pentru baie SAPANA LED/18W/230V IP44 Globo 41563-18WW
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Iluminare LED modernă pentru oglindă. Datorită întrerupătorului integrat în corpul lămpii, puteți regla ușor temperatura de culoare între alb cald (3000K), alb neutru (4500K) și alb rece (6500K). IP44 - protejat împotriva stropirii cu apă, ideal pentru utilizare în baie.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu protecție ip44 | Da |
| Culoare | Gri |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 11 W |
| Temperatură de culoare | 4500 K/6500 K/3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 1442 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 100 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 11 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Baie |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 11 W |
| Series | LUCE Open Design |
| Producător | Open Design |

De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu o sursă de iluminat, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stoc
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44, diametru
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 24V
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu protecție IP44, lăţime
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stoc

De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită