


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Milagro pe care îl avem în stoc la prețul de 266.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Material | Lemn |
|---|---|
| Lățime | Lăţime |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Culoare | Maro |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2400 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 165 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Series | FOREST Milagro, CEILING LIGHT Milagro |
| Producător | Milagro |

Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită


Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, cu lumină caldă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită



Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stoc
Rotundă, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită