
Mexen Sun oglindă de baie iluminată 80 x 60 cm, LED 6000K, anti-aburire - 9807-080-060-611-00
60×80 cm, dreptunghiulară, cu iluminare
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Iluminare LED pentru oglindă. Datorită întrerupătorului integrat puteți regla temperatura de culoare între alb cald (3000K), alb natural (4000K) și alb rece (6000K). IP44 - protejat împotriva stropirii cu apă, deci ideal pentru utilizare în baie.
| Cu iluminare | Da |
|---|---|
| Flux luminos total | 880 lm |
| Tip | Iluminat pentru oglindă |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 60 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 8 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Baie |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 8 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K/6000 K/3000 K |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 8 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Series | KLIMT Milagro |
| Producător | Milagro |

60×80 cm, dreptunghiulară, cu iluminare

80×100 cm, dreptunghiulară, cu iluminare

Cu iluminare
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
80×100 cm, dreptunghiulară, cu iluminare

Cu iluminare
În stocLivrare gratuită

Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
60×80 cm, dreptunghiulară, cu iluminare


Din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
60×80 cm, dreptunghiulară, cu iluminare

61×3 cm, cu iluminare, aticpică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
80×120 cm, dreptunghiulară, cu iluminare

Dreptunghiulară, cu ramă
În stocLivrare gratuită
80×120 cm, dreptunghiulară, cu iluminare

Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită

Cu iluminare
În stoc
60×80 cm, dreptunghiulară, cu iluminare

Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită

Din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, ovală, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită